O NÁS

Kdo jsme a jaké je naše poslání

My jsme Avista

Společnost AVISTA s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku, vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 16334 vznikla dne 17. června 2008. Jedná se o společnost rodinného formátu, založenou Ing. Lenkou Kracíkovou Hondlíkovou a JUDr. Vladimírem Kracíkem.

Hlavní podnikatelskou činností je poskytování účetních a daňových služeb, kterou společnost vykonává na trhu od roku 2008 let.

Skladba naší činnosti

Zpracování účetnictví
Mzdy a personalistika
Daňové poradenství
Správa pohledávek
Ing. Lenka Kracíková Hondlíková
Ing. Lenka Kracíková Hondlíková
Jednatel
Motto
Ing. Lenka Kracíková HondlíkováJednatel
Hlavní prioritou společnosti AVISTA s.r.o. je individuální přístup ke klientovi, který se významně odráží v postupu zpracování účetních dokladů s cílem daňové optimalizace. Tím, že se firma rozhodla pro firemní politiku "kvalita nad kvantitou", nabízí jednoznačně službu kladoucí důraz na kvalitu nabízených služeb, když garance vysoké úrovně poskytovaných služeb je současně podpořena přijímáním pouze určitého počtu klientů do portfolia společnosti.

Samotnému zpracování účetnictví je pracovníky věnováno dostatek času, přemýšlí se o daňových souvislostech již při zadávání účetních dokladů a v průběhu účetního období se s klienty aktivně komunikuje o případných daňových dopadech. Oboustranná vzájemná komunikace přináší klientům dostatečný časový prostor pro investiční či významná manažerská rozhodnutí. Společnost AVISTA s.r.o. poskytováním svých účetních služeb ušitých klientovi "na míru" předchází běžným problémům, kterými jsou například zjištění hospodářského výsledku až na konci účetního období anebo výši své daňové povinnosti teprve v okamžiku zpracování daňového přiznání.

Naším klientským portfoliem jsou OSVČ, menší či střední firmy zabývající se nejenom výrobními činnostmi, ale poskytováním služeb v různých ekonomických sférách. V případě, že Vás naše firma a její firemní kultura svou nabídkou služeb oslovila, kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou. Jsme připraveni Vám pomoci.

KONTAKTY

Adresa:

Piaristická 22/8
370 01 České Budějovice 

Telefon: 602 762 898

E-mail: lhondlik@ak-kracik.cz

OBCHODNÍ SPOJENÍ

IČO: 28085221
DIČ: CZ28085221

Datová schránka: kz4n8bx

Účet: 43-2311800207/0100 
IBAN: CZ28 0100 0000 4323 1180 0207

Search